Istorijos, Vestuvės

Laukiniška santuoka ant ežero kranto


Dovilė ir Vytautas

…saulėtas gegužės antradienis. Važiuoju keliu, kurio posūkius žinau mintinai.
Žinau, kada ir iš kurios pusės sublizgės saulė, nuo kurios kalvos jau pasirodys ežeras. Vis greičiau artėjant, jaučiu, atrodo, net ir tą pušų kvapą. Ir girdžiu tą garsą, kai bangos skalauja šiurkštaus smėlio krantą. Važiuoju ten, kur vieni ryškiausių mano vaikystės atsiminimų. Bet šįkart – fotografuoti. Fotografuoti ryškiausią atsiminimą kitiems.

Tai tikrai pati laukiniškiausia mano šią vasarą fotografuota šventė.
Kukli ceremonija, kaip kad man ją apibūdino Dovilė pirmame laiške, tikrai nebuvo kukli tikrumu, laime ir gamta.

Esu dėkinga jiems už kvietimą grįžti į mylimą Dzūkiją!
💚

Vieta: Dusios ež. pakrantė, šalia Metelių reg. parko lankytojų centro
Gėlės: Flower Power

Ir va taip susitiko tądien jie ant ežero kranto. Pasijuokė, kad lininiai drabužiai jau spėjo šiek tiek pasiglamžyti. Susikibo už rankų ir pasuko link miško pasivaikščioti. Buvo likusi valanda iki didžiojo TAIP.

Kai ceremonija – įspūdingoje vietoje, niekur toli nebūtina keliauti ir fotosesijai. Mes pasivaikščiojom Bijotų – Širvinto miško pažintiniame take.

Ten, pušynuose, net ir karščiausią dieną galima rasti gaivaus pavėsio. Ir, verta paminėti, kad Dovilės ir Vytauto drabužių pasirinkimas buvo nepriekaištingas – kas gali būti maloniau karštą dieną, negu lengvas ir minkštas linas?

Tokia laisva ir šilta buvo fotosesija: natūralūs drabužiai, natūrali aplinka, natūralios emocijos nuotraukose – mano stichija!
Juk mes, fotografai, gražiausiai ir fotografuojam tai, kas mums patiems be galo artima 😌

Ar pastebėjot aukščiau, kokie buvo nuotakos bateliai ir kokios jaunikio kojinės? O čia – skaidrūs auskarai su samanėlėm viduj 🙂 Mielos mažos smulkmenos, kurios prisideda prie šventės nuotaikos!

…ir medinė varlytė. Oh my!..

Grįžus po fotosesijos, pakrantėje jau laukė susirinkę svečiai, skambėjo gitara ir Dovilė su Vytautu drąsiai žengė prie arkos.

(Ar jau minėjau, kad arką patys jie ir pasidarė? Ir kad prieš ceremoniją, jau su visais šventiniais rūbais, dar paskutines beržų šakeles patys pridėjo?..)

Va tokia mažutė ir asmeniška buvo jų santuoka – jiems reikšmingoje vietoje, kurioje susirinko tik jiems be galo svarbūs žmonės.

Stabtelkim akimirką prie šios žavios žiedų dėžutės! Ir tada keliaukim prie TIKRUMO:

Ir po visų nuostabių sveikinimų – bendra daina.
Viena iš tų, kurios žodžius visi moka mintinai ir visada dainuoja su šypsena. Viena iš tų, kuriai skambant tiesiog gera apsikabinti!

O atsisveikindama – va tokio plataus horizonto jiems ir linkiu!
Ši šventė yra gražiausias pavyzdys to, kas pavyksta, kai yra klausoma savo vidinio balso 🙂

Planuojate SAVO šventę? Pasikalbėkime!
KONTAKTAI DAUGIAU INFO