Istorijos, Poros

Vakaras prie Žaliųjų ežerų


Elzbieta ir Andrius

Mano mėgstamiausias dalykas apie porų fotosesijas – tai, kad rezultatas yra ne tik pilna galerija nuotraukų, bet ir pilnos kišenės nuotykių. Įskaitant ir mano kišenes! Nes, pavyzdžiui, šiuo atveju – buvo momentų, kai man reikėjo IR irkluoti, IR fotografuoti vienu metu…
😀
Elzbieta ir Andrius į mano klausimą “Ką veikiant jums abiems fotografuotis būtų SMAGU ir GERA?” labai greitai atsakė: “Plaukiojant valtimis!”. Nes tai yra veikla, kurią jie mėgsta. Ir kuria užsiimdami gerai ir patogiai jaučiasi. Tai reiškia – man fotografuojant, jiems visai nereikėjo vaidinti. Beliko tik būti savimi ir elgtis taip, kaip visada.

Plaukiam!

Valtis nuomotis galima ir smagu:
Vilniuje – Žaliuosiuose ežeruose (Balsio ežero pagrindinis pliažas), Kaune – Mariose (Kauno marių paplūdimys) ir Lampėdžių karjere (Kaunas camp Inn)

Saulei nusileidus dar spėjom į geltonus laukus nubėgti. O šitie laukai – Rykštenių! Dar vienas fotogeniškas augalas į vasaros idėjų sąrašą.

Jeigu sekat mane Instagram‘e, tai pamenat, kad vasarą išsiaiškinom, jog Rykštenės Lietuvoje yra toks pat invazinis augalas, kaip ir lubinai – tad kuo daugiau jų skinsim ir namuose merksim, tuo mūsų pievoms lengviau bus 🙂

Eisim kitą rugpjūtį į Rykštenių laukus pasivaikščiot? 🙂

Planuojate SAVO fotosesiją? Pasikalbėkime!
KONTAKTAI DAUGIAU INFO

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s