Istorijos, Vestuvės

Vestuvių šventei jie pasistatė namą!


Eglė ir Povilas

Ir aš nejuokauju.
Jie ieškojo išskirtinės vietos savo vestuvių šventei ir, jos neradę, sugalvojo visai netradicinį sprendimą – šventės vietą pasistatyti patys! Toks ne dažnas atvejis, tiesa? (Dabar praleiskime tą dalį apie visus statybos rūpesčius, kuriuos reikėjo spręsti kartu dar ir planuojant didelę vestuvių šventę, bet) argi ne malonu, kai vieta tobulai atitinka visus įsivaizdavimus ir norus? 🙂

Tiesa, “namas” ne visai gyvenamasis – tai erdvi studija, kurioje savo šventę galite švęsti ir jūs. Matot, Eglė yra (nuostabi! ) dekoratorė, tad ši studija tapo jos kūrybos namais. O ir visa šventė, pradedant mamos siūta suknele, baigiant jaunųjų šokiu gyvos muzikos skambesy – buvo tikrai kūrybiška. Ir aš labai noriu jums apie viską papasakoti!

Šventės vieta: DEKŪ studija | Ceremonija: Kauno Šv. Kryžiaus (Karmelitų) bažnyčia | Dekoras ir gėlės: DEKŪ + Av dirbtuvėlės

Galima pagalvoti, kad pasiruošimas – visada atrodo taip pat. Nuotaka vizažistės kėdėje, kur nors netoliese dailiai paruošta vestuvinė suknelė, o bendrai namuose – sujudimas ir šurmulys. Tiesa, viskas atrodo panašiai. Bet jausmas – kiekvienuose namuose visiškai kitoks! Ir kiekviena istorija prasideda savaip 🙂

Šiuo atveju, visa ta ryto tyla vitrininio lango fone – man lyg kadras iš gražiausio filmo.

…mamos, nedrąsiai pasirodančios, kai ateina laikas rengtis suknelę – mano mylimiausia dalis. Kiek šiose trumpose akimirkose meilės yra!

Ir gyvūnai. Visada už gyvūnus!

Tuo metu Povilas atvyko į studiją ir jam buvo įteiktas Eglės laiškas. Atviruko pavidalu, kurį atvertus, suskamba muzika – atsimenat tokius? 🙂

Ir labai simboliškai – priešais savo pastatytą namą – jie susitiko.
Tas first look yra toks jaudinantis reikalas! Kiekvieną kartą jaudinuosi kartu su pora, nes juk reikia viską tiksliai suorganizuoti. O kiekvieną kartą jaunikiui paklausus “Ką man dabar reiks daryt?!”, maloniausia atsakyti – “Luktelk”. Luktelk, kol JI apkabins 🙂

Ir tos kelios pirmos minutės po susitikimo – labai puikiai tinka mini fotosesijai. Nes tiek daug tikrumo jose! Aš labai mėgstu tą akimirkos good vibe pagauti ir gražiais portretais paversti 🙂

Kas būtų pagalvojęs, kad gražiausias fonas nuotraukoms – galinė namo siena? 🙂 Toks žemiškas spalvų derinys čia! Arba, kad moliūgai, gale sklypo auginami, bus tokie populiarūs? (Palaukit dar ir vakarinės dalies)

⬆️ Kai pamačiau, kad šitą nuotrauką jie panaudojo Facebook’e, pakeisdami savo statusus – šypsojausi iki ausų. Rimtais pabūsim, kai užaugsim 🙂

Šioje erdvėje Eglė suplanavo padaryti šeimų portretus.
Niekada pati apie tai nebuvau pagalvojusi – surinkti abi šeimas dar PRIEŠ visą ceremoniją ir ramiai, niekur neskubant, niekam eilėje nelaukiant, padaryti tas svarbias nuotraukas, kurios keliaus į rėmelius ir išliks šeimų albumuose.

Vakarinėje dalyje tam laiko būna mažai, nes nusifotografuoti nori VISI. Tad skirti laiko šiam reikalaui ryte – puiki mintis!

Ir tuomet visi kartu išvažiavome į bažnyčią.
Prie altoriaus Eglė su Povilu žengė kartu, stabtelėdami tėvų palaiminimui.

Šioje vietoje labai norisi paminėti, kad bažnyčioje aš esu nepastebimas fotografas. Tyliai vaikštau pakampėmis, fotografuoju atsitraukusi, kartais nubraukiu ašarą bažnyčios gale.

Visuomet noriu kuo daugiau šios dalies netrukdomai palikti JUMS ir visiems susirinkusiems. Ir taip, tai reiškia, kad aš tikrai įkyriai nešoksiu priešais svečius tik tam, kad nufotografuočiau žiedą 🙂

Ar žiedlapiai kadanors išeis iš mados? I don’t think so!
Labai smagu jų jūroje vaikštinėti, sveikinimus ir visas šypsenas fotografuojant.

Ir tuomet buvo laiko pabūti dviese!
Dviese su fotografe.
Ir videografais.
🤷
Niekur toli keliauti nesinorėjo, tad atnaujinta Kauno Laisvės alėja ir visuomet tuščia M. Žilinsko dailės galerijos terasa puikiai tiko mūsų planams. Svarbiausia, kad būtų daug erdvės ir galimybė laisvai judėti!

…jeigu gali ne eiti, o bėgti – visada bėk!
Ir, SESĖ SAULĖ nebūtų savim, jeigu va tokiu linksmu žingsneliu fotosesija vistiek nesibaigtų kur nors pievose. Radom pakeliui – stabtelėjom.

…ir tada, visoms damoms ir jų poroms susirinkus, prasidėjo vakarėlis!

Sveikinimų dalį buvo nuspręsta patrumpinti, atsisakant “sustatytų” nuotraukų su kiekvienu svečiu. Tada visas dovanų ir palinkėjimų teikimas neužtruko, o visi norintys fotografuotis – galėjo pribėgti prie jaunųjų bet kuriuo metu šventės eigoje.

O dabar – aplodismentai salės dekorui! Kai sutemo, ir visa erdvė liko apšviesta tik žvakių liepsnelėmis – tikrai, jausmas buvo lyg šventė vyktų gražiausiame SODE.
🌿

Prasidėjus vakaro programai, vienas gražias svečių kalbas lydėjo kitos (kaip nuostabu yra kalbos! Kiek daug šypsenų ir ašarų būna, kai tokią dieną yra įgarsinami visokie prisiminimai ir linkėjimai!), jaukiai buvo perduotas šeimos žindinys ir entuziastingai pasitiktas iliuzionistas.

O šitą dalį stebėdama ir aš tiek įsitraukiau! Reikėjo vis priminti sau, kad ne magijos triukų atvykau žiūrėti 😀 Algimanto šou – tikrai smagus vakaro akcentas.

Planuojate SAVO šventę? Pasikalbėkime!
PARAŠYK MAN DAUGIAU INFO

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s