Istorijos, Vestuvės

Mažutės rugsėjo vestuvės Food in the Wood


Tagged: , ,

Simona ir Marius

Kaip be galo malonu yra fotografuoti vestuves tų žmonių, kuriuos jau šiek tiek pažįsti! Atsakomybės, turbūt, tik daugiau, bet jausmas toks, lyg važiuotum draugų sveikinti.

Su Simona ir Marium (o dabar jau ir su jų žavuoliu Motiejum!) draugaujam dar nuo šios fotosesijos. Ir kiekvieną kartą taip pat gera ir šilta su jais susitikti. Kartais daugiau prakalbam, nei kad fotografuojam – bet juk niekas ir nesakė, KOKIOS tos fotosesijos turėtų būti, tiesa? 🙂

Gražesnės šventės sezono pabaigai net ir nebūčiau galėjusi sugalvoti. Mažutės, jaukios, artimiausiųjų ir gamtos apsupty suplanuotos vestuvės – lyg saldainis prie rytinės kavos puodelio.

Ceremonija: Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčia | Šventės vieta: Food in the Wood

Ši bažnyčia – viena seniausių Romos katalikų mūrinių bažnyčių Lietuvoje, išsaugojusi beveik nepakitusius gotikinius bruožus. Tikrai įspūdinga ir apsilankymo – jeigu ne vestuvinio, tai tik turistinio – verta 🙂

Man labai graži ta dalis, kai po ceremonijos iškart pribėga šeima ir puola apkabinti, pasveikinti, ašarą nubraukti. Šios akimirkos tokių gyvų emocijų pilnos!

Ir dabar jau visi laimingai kartu! Ant rankų pipiras Motiejus, kantriai visą ceremoniją laukęs 🧡

Paskutinio rugsėjo savaitgalio oras – lyg užsakytas! Temperatūra gal ir nebuvo vasariška, bet saulei šildant, buvo tikrai smagu bažnyčios kiemelyje visiems paplepėti.

P.S. Antras didis fotografavimo džiaugsmas, kai vestuvėse sutinki praėjusios vasaros jaunuosius. Visada norisi stabtelt ir pakalbint, kaip senus pažįstamus! 🙂

Kad ir kaip skubotai tie sveikinimai prie bažnyčios vyktų – vietą nuotraukoms su svečiais visuomet siūlau pasirinkti atsakingai. Kuo švaresnis fonas ir kuo minkštesnė šviesa – tuo portretai tvarkingesni ir dailesni.

Po malonių pasišnekučiavimų prie bažnyčios, iš senamiesčio pasukome Neries regioninio parko link ir ten mus pasitiko RUDUO. Dar nedrąsus. Dar ne su visom spalvom. Bet jau buvo galima užuosti jį, šventinėje terasoje karštus pasitikimo gėrimus ragaujant.

Atskirai poros fotosesijai daug laiko skirti tądien neplanavome, tad atvykę į Food in the Wood, išėjom trumpam į jų pievas saule pasidžiaugti. Užtrukom, turbūt, ne ilgiau 30 min. – nuotraukų į valias, o svečiai net ir pasigesti nespėjo 🙂

Ir negaliu nepaminėti, kad po ceremonijos prie šeimynos prisijungė ir jų augintinė Beila. Nuotraukose ši panelė tik šmėžuoja, nes pagauti ją tose pievose beveik nebuvo šansų…

Stabtelkim minutei pasidžiaugti rudeniška saule.
Žinot tą jausmą, kai vasaros pabaigoje, vidurdienio saulė jau nebepakyla taip aukštai ir visai kitaip pradeda kristi šešėliai? Būtent tada aš jau pradedu jausti rudenį artėjant…

Ir Simona šioj saulėj sklendė lyg smulkutė fėja!

Food in the wood turi pasakišką ąžuolą pas save. Ir žodis pasakiškas čia tikrai labai tinka – jis labai senas, jo vainikas labai platus. Po juo stovint galima tikrai gražiausius dalykus įsivaizduoti.

Ir – po juo galima susituokti! Čia, šimtamečio ąžuolo pavėsyje, gali vykti jūsų išvažiuojamoji civilinė santuoka. Idėja?

Dar vienas mano sezono įsimylėjimas – PROTĖJOS, žiedai lyg ne iš šio pasaulio.
Bet jeigu ką, tai lietuviškų pievų gėlės yra pačios nuostabiausios! 🙂

Malonumas, fotosesijai nenutolstant nuo šventės vietos, tai kad visuomet gali girdėti muziką 🙂 Šįkart terasoje skambėjo saksofonas, ir grįžus į svečių būrį, apėmė toks lengvas festivalio jausmas. Kas kur prisėdę, kas kur bendrauja – čia, turbūt, mažučių vestuvių privalumas, kad atmosfera jose būna visiškai nerūpestinga.

O kai jau VISI ( 🐾) susirinko, buvo laikas nuoširdiems sveikinimams.

Tas nameliukus pamiškėje, man visai lyg ne Lietuva! Atrodo, kad tokį tik kur nors kalnuose pamatyti galėtum, bet jis čia, regioniam parke, laukia visų, gamtai ir skaniam maistui neabejingų.

Rugsėjo vakarai, saulei nusileidus, jau gerokai vėsūs, tad vakarienei buvo pasiruošta viduje. Dar keli sveikinimo žodžiai, šeimos židinys, palinkėjimai – ir prasidėjo vakarienė žvakių šviesoje.

Kai dekorui naudojamos nuotraukos, iš mūsų ankstesnių fotosesijų – laimė!

Su paskutiniais saulės spinduliais namo pasukau ir aš.
Nuo namelio iki mašinos pėdinant, visas spalvingas vasaros sezonas pro akis prabėgo – kiek daug atsiminimų kartu sukūrėm!
🌿

Planuojate SAVO šventę? Pasikalbėkime!
KONTAKTAI DAUGIAU INFO