Istorijos, Šeimos

Kai spalis šilumą ir spalvas dalina


Geistautė, Vytautas, Ona Upė ir Stepukas

Būna, kad va taip pasiseka: iš anksto sutariam fotosesijos datą ir ta data, pasirodo, yra gražiausia spalio diena! O tokią nuostabią rudens dieną pataikius, visai neliūdna, kad fotosesija ne vasarą įvyko. Nes, matot, Geistautė man tokią pirmąją žinutę parašė:

“Labas! Tavo nuotraukos labai natūralios, o tokių aš ir ieškau savo šeimynai įamžinti. Mes – Ona Upė, šuo Stepukas ir aš su Vytautu – galvojom apie vasarišką fotosesiją, bet kol prisiruošėm, tai ir ruduo atėjo. Bet gal dar taip ir geriau?”

Tikrai geriau! Ruduo sava ramybe visuomet apgaubia, o jei dar spalis toks šiltas ir spalvotas – tai tik ir planuoti šeimyninius pasivaikščiojimus, visame geltonume paskendusius.
🍂

P.S. Siųsdama savo žmonėms fotosesijų nuotraukas, į galerijas labai mėgstu įterpti ir tokių vaizdų, kurie leidžia stabtelti ir pagalvoti: “bet tai kokia graži buvo gamta tuo metu!”

Nesu tikra, ar kas nors iš tikrųjų taip pagalvoja, bet va kad atsinaujina desktop’us su šitais paveikslėliais – žinau tikrai 🙂

Gal ir neoriginalu, bet vieną kartą per sezoną mesti šūsnį lapų sau virš galvos – privaloma. Pagal rudens mėgėjų programą 😉

Va taip aš ir įsivaizduoju gražiausias šeimos fotosesijas – kaip laiką, kurį tiesiog gera praleisti visiems kartu!

Planuojate SAVO fotosesiją? Pasikalbėkime!
KONTAKTAI DAUGIAU INFO

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s