ATSILIEPIMAI

“Nuotraukos yra pasaka, tikrai. Mano vyras, kuris amžinai nepatenkintas savim fotografijose, sake – “O, aš gražus irgi!”
Tikrai esu laiminga be galo! Dabar jau oficialiai esi mūsų šeimos švenčių fotografė! Ačiū ir iki kitų susitikimų.”

Dovilė | Asmeninė poros fotosesija

“Patys geriausi atsiliepimai! Jūs kaip draugai su kuriais tiesiog jauku ir gera! Ačiū už viską! Labai lauksim galutinių rezultatų. Bučiuojam! Jūs nuostabūs!”

Taura | Love story ir vestuvės

“Su draugu juokiamės, kad mūsų fotosesijos nuotraukos atrodo kaip iš Pinterest – ir čia yra labai gerai! Puikiai praleistas laikas, šiltas bendravimas, o rezultatas kalba pats už save! Tikrai sugrįšime ir rekomenduosime kitiems! “

Sandra | Asmeninė poros fotosesija

“Norėjau dar karta padėkoti – jau atrodo, tik nuotraukas atsiimsime, o čia toks pateikimas… Jaučiames kaip dar vieną dovaną gavę. O jau prieš tai buvau laiminga, kad mūsų svarbią dieną įamžino tikra Sesė Saulė – jausmas kaip šalia artimo žmogaus, o šviesa tikrai kaip nuo saulės! Ačiū dar kartą už atsiminimus! “

Krikštynos

“Džiaugiausi fotografės darbu, o dar labiau galutiniu rezultatu gavus nuotraukas!  Tiesiog profesionalu!”

Giedrė | Asmeninė fotosesija

“Verta daugiau nei 5 žvaigždučių. Vien buvimas kartu suteikia tiek emociju, o pamačius jos darbą širdis pradeda plakti smarkiau.”

Laura | Vestuvės ir šeimos fotosesija

“Nuostabi fotografė! Buvome puikiai atsipalaidave, su gera nuotaika, ji sukūre mums tiesiog tobulą pasaką! Sugeba vos susitikus atpalaiduoti, užmegsti pokalbį, be galo nuoširdi, lengva bendrauti ir visos nuotraukos tokios natūralios, pilnos šilumos ir kvepiančios paprastumu ir lengvumu.  Didelis ačiū už įgyvendintus norus!”

Rūta | Love story ir vestuvės

“Nuotraukos tokio pat šiltumo kaip ir pati fotografė! Fotosesija – tiesiog puikiai praleistas laikas! Rekomenduojam!”

Bartautė | Šeimos fotosesija

“Nuojauta mūsų neapvylė. Visiškai netikėtai atradę iki šiol negalime atsidžiaugti! Dėkojame už gražias, kupinas tikrumo nuotraukas. Pirmiausia kas žavi – atsakingumas, požiūris į fiksuojamą akimirką ir nuoširdus bendravimas. Nuo pat pirmo susitikimo su fotografe žinojome, kad viskas bus tobula. Tačiau išvydę savo vestuvių nuotraukas negalėjome atsistebėti, išvydome ženkliai daugiau negu tikėjomės ar galėjome svajoti. Tik geriausios rekomendacijos”

Laura | Love story ir vestuvės

“Kartu su savo draugu norime padėkoti Gretai už nuostabų laiką kartu, šiltus pokalbius ir dar jaukesnes bei šiltesnes nuotraukas. Labai bijojome savo pirmosios fotosesijos, bet laikas prabėgo labai greitai, o rezultatas nustebino! Rekomenduoju!”

Jogailė | Asmeninė poros fotosesija