šilčiausi

“Saule! Nuotraukos wow, esam išsišiepę iki ausų - kokia gera, šilta emocija užplūdo. Ačiū tau! Tu mūsų atradimas. Buvo žiauriai gerai!!! Ačiū ačiū ačiū! Su Benu vienbalsiai nusprendėm, kad tai pati geriausia fotosesija, kurią turėjom - daug pozityvo ir nulis nuovargio!”

“Labas vakaras, Greta! Peržiūrėjom fotosesiją ir esam apakę - nuostabios nuotraukos. Norėčiau atsukti laiką atgal, kad tu įamžintum mūsų vestuves! Draugė irgi jau nori vestuvėms tokios fotosesijos :) Foto yra pasaka, tikrai. Lukas, kuris amžinai nepatenkintas savim fotografijose, sakė – o, aš gražus irgi! Tikrai esu laiminga be galo, dabar jau oficialiai mūsų šeimos švenčių fotografė esi!”

„Geriau ir būti negalėjo. Žiūrėjom nuotraukas ir graudinomės. Kaip aš sakiau - Greta yra ne fotografė, o laiko mašina. Jei vėl tuoktumėmės, Sesė Saulė fiksuotų mūsų emocijas“

“Esam labai laimingi, kad pasirinkom tave kaip mūsų fotografę! Abu su tokia šypsena visas nuotraukas žiūrėjom kelis kartus. Ačiū labai labai, ne tik už puikias nuotraukas, už išpildytus norus, už patarimus ir už labai šiltus žodžius, kurie mums be galo svarbūs. Jau nekantraujam, kada ateis pavasaris ir darysim kitą fotosesiją!”

“Labas, Greta! Sugrįžom jau į savas rutinas, bet su savimi vis dar nešiojamės šventės akimirkas. Esame be galo dėkingi ir laimingi, kad buvai mūsų fotografe. Ir iš svečių buvo daug gerų atsiliepimų apie tavo pozityvumą ir profesionalumą."

“Labas rytas! Visos iki vienos nuotraukos pasakiškos! Esame abu nepaprastai patenkinti jūsų darbu ir labai džiaugiamės, kad būtent jūs įamžinot mus vieną svarbiausių mūsų gyvenimo dienų. Su jūsų pagalba viskas buvo taip paprasta, jauku ir tiesiog gera būti! Ačiū ačiū už viską!”

“Labas, Greta! Ačiū tau labai – kaip visada darai kažkokią magiją. Nežinau, kaip tau pavyksta per objektyvą mus užfiksuoti gražesnius nei manome esantys. Tikiu, kad susitiksime jau su nauju modeliu ant rankų."

“Labai labai dėkojam Gretai už puikiai kartu praleistą dieną, juoką ir mums, šiaip jau nelabai mėgstantiems pozuoti, neskausmingą fotografavimosi procesą! Jautėmės labai jaukiai, o nuotraukos pranoko lūkesčius, rekomenduojam!”

“Greta, mes dėkingi tau iki mėnulio! Nuotraukos pasakiškos, negalim atsižiūrėti. Bendravimas su tavimi TĄ dieną buvo pats geriausias pasirinkimas, nes jautėmės lyg su seniai pažįstama drauge. Didžiausias AČIŪ, esam beprotiškai laimingi."

FOTOGRAFAVIMO

PASIŪLYMAI