Esu gamtos žmogus. Gamtoje aš randu ramybę, įkvėpimą,

nuotykius ir kartais – tikra istorija – klientus! Per penkis fotografavimo metus supratau, kad didžiausias džiaugsmas ir geriausi rezultatai būna tuomet, kai fotografuoju sau artimoj aplinkoj – kalnuose, miškuose, pievose,

vaikydamasi saulėlydžius ir stebėdama, kaip keičiasi metų laikai.

Taip pat esu šypsenos žmogus ir visiška optimistė. Nes aš tikrai tikiu, kad mažiausios detalės sukuria šviesiausias dienas, kad prisiminimai apie patirtus nuotykius gali sušildyti, įkvėpti ir kad gražiausi esame tuomet, kai šypsomės.

Ir pabaigai – aš labai mėgstu bendrauti. Žmonės sako, kad per fotosesijas jiems dėl to būna tik lengviau, bet aš galvoju, kad lengviau šiuo atveju man – nes pokalbio metu pažindama jus, nuotraukas galiu padaryti dar asmeniškesnes.

Noriu papasakoti jums šiek tiek daugiau apie tai, kaip atrodo fotosesijos su manimi, ir kas man yra svarbiausia, kai fotografuoju:

NUOTYKIS JUMS

KAIP VYKSTA FOTOSESIJA?

Vestuvės | Laura ir Marius

“Nuojauta mūsų neapvylė. Visiškai netikėtai atradę iki šiol negalime atsidžiaugti! Dėkojame už gražias, kupinas tikrumo nuotraukas. Pirmiausia kas žavi – atsakingumas, požiūris į fiksuojamą akimirką ir nuoširdus bendravimas. Nuo pat pirmo susitikimo su fotografe žinojome, kad viskas bus tobula. Tik geriausios rekomendacijos”

Fotosesija | Rūta ir Tadas

“Nuostabi fotografė! Buvome puikiai atsipalaidavę, su gera nuotaika, ji sukūrė mums tiesiog tobulą pasaką! Sugeba vos susitikus atpalaiduoti, užmegzti pokalbį, be galo nuoširdi, lengva bendrauti ir visos nuotraukos tokios natūralios, pilnos šilumos ir kvepiančios paprastumu ir lengvumu.  Didelis ačiū už įgyvendintus norus!”

DAUGIAU

ATSILIEPIMŲ